معرفی شرکت

شرکت فرآیند ارقام پرداز ( با مسئولیت محدود) در سال 1380 در تهران با زمینه فعالیت طراحی و تولید سیستم های آشکارساز زیرسطحی و دستگاه های ابزار دقیق الکترونیکی به ثبت رسید. با توجه به تخصص موسسین شرکت در زمینه ی دانش الکترومغناطیس و الکترونیک دیجیتال این شرکت به سرعت موفق به ارائه ی بیش از 6 مدل فلزیاب تاسیساتی و 3 مدل لوله یاب کابل یاب در بازار شبکه تأسیسات کشور گردید. این شرکت به عنوان اولین تولید کننده ی دستگاه های لوله یاب کابل یاب در ایران به سرعت در این مارکت رشد کرده و به منظور توسعه و تکمیل سبد محصولات و خدمات خود موفق به دریافت نمایندگی معتبرترین برندهای جهان در زمینه ابزارهای آشکارسازی و اندازه گیری در شبکه تأسیسات گردید.

اکنون به لطف ایزد منان و پشتکار و همت پرسنل و مدیران، این شرکت به عنوان یک شرکت دانش بنیان و تولید کننده ی سیستم های High-Tech با پروانه بهره برداری از وزارت صنعت و معدن فعالیت می کند و مفتخر است با سرمایه گذاری وسیع خود در واحد تحقیقات و توسعه فن آوری مدرن ترین دستگاه های فلزیاب تاسیساتی، مارکریاب ها و مارکرهای الکترونیکی شبکه تاسیسات، لوله یاب و کابل یاب های دیجیتال و نشت یاب های آکوستیک آب را طراحی و تولید می نماید. شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز همواره با نگاهی نوآورانه و خلاقانه در راستای دستیابی به دانش، طراحی و تولید سیستم های با کیفیت با قابلیت های متفاوت گام بر می دارد و سپاسگذار حمایت تمامی سیاستگذاران، مدیران و مشتریان محصولات خود به عنوان یک تولید کننده ی بومی می باشد. با آرزوی سربلندی سرزمین عزیزمان ایران.

شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز، در راستای تکوین استراتژی بازاریابی و انجام برندینگ برای محصولات و سیاست های صادراتی، لوگوی خود را در تاریخ 96/07/25 تغییر داده است.