مشارکت های اجتماعی

EN

خدمات و پشتیبانی
Service & Support

خدمات
گارانتی، تعمیرات و سرویس دوره ای
Guarantee, Technical Repair and Service

کلیه محصولات تولیدی شرکت فرآیند ارقام پرداز دارای 3 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند ، واحد تعمیرات و پشتیبانی فنی زیرمجموعه واحد تولید شرکت فرآیند ارقام پرداز با هدف نگهداری تجهیزات مشتریان در بالاترین سطح کیفی و عملیاتی بصورت سالیانه خدمات سرویس فنی را ارئه می نماید. تعمیرات تجهیزات در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت از اهداف این بخش می باشد. بر اساس سیاست های فنی شرکت هرگونه ارتقاء و به روزرسانی در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری محصولات پس از اطلاع به مشتریان و دریافت تایید بطور رایگان در هر ارجاع تعمیرات یا سرویس سالیانه انجام می گردد. در این بخش با خدمات این واحد بیشتر آشنا میشوید.

کالیبراسیون و صدور گواهینامه
Calibration Certificate

واحد فنی شرکت فرآیند ارقام پرداز کلیه تجهیزات ابزار دقیق و آشکارسازهای زیرسطحی تولیدی و عرضه شده توسط خود را بطور سالیانه پس از تایید مشتریان مورد آزمایش های مرتبط با پروتکل های داخلی کالیبراسیون خود قرارد می دهد. این مهم موجب می گردد کلیه تجهیزات در بالاترین سطح دقت عملکرد و صحت عملیاتی قرار داشته باشند. گواهی کالیبراسیون از الزامات ایزو و استانداردهای مدیریتی و سازمانی می باشد. در این بخش با خدمات شرکت در این بخش آشنا می شوید.

برگزاری کارگاه عملی و تست میدانی
Demonstration and Field Test

متقاضی و مشتریان شرکت در صورت نیاز به درک بیشتر از نحوه عملکرد و کیفیت تجهیزات معرفی شده توسط شرکت تقاضای برگزاری تست میدانی داشته باشند. کارشناسان واحد فروش و بازرگانی با هماهنگی واحد آموزش و تیم های اجرایی جهت دموی دستگاه و برگزاری نمایش کارکرد میدانی محصولات با هماهنگی اقدام می نمایند. کارگاه های عملی و تست های میدانی با توجه به شرایط زمانی و تقاضای طرفین می تواند در تهران یا شهرستان مورد تقاضای مشتریان محترم برگزار گردد.

مشاوره و طراحی محصولات سفارشی
Consulting and Custom Product Design

با هدف توسعه همکاری های بین سازمانی و تعامل با مشتریان، شرکت فرآیند ارقام پرداز از سال 1400 اقدام به برگزاری جلسات مشاوره و بررسی فنی درخواست های مشتریان دولتی و شرکت ها و سازمان های غیردولتی در جهت طراحی سفارشی محصولات خاص با کاربری اختصاصی یک صنعت خاص نموده است و در این راستا آن دسته از تفاهم نامه ها که منجر به طراحی و تولید محصول نهایی شده اند در این بخش پس از اتمام و توافق طرفین معرفی می گردد. اعلام عناوین و جزئیات پروژه های در دست اجرا با توجه به متن تفاهم نامه ها محرمانه می باشد. به زودی در این بخش حاصل خلاقیت و همکاری در طراحی سفارشی این شرکت معرفی می گردد.

مشاوره و اجرا پروژه های اجرایی
Define, Consultation & Execution of executive projects

در صورت تقاضا، واحد فنی و اجرایی شرکت کلیه مراحل مشاوره جهت شناسایی نیازهای مشتریان و کارفرما ، تعریف پروژه و هماهنگی اجرای پروژه را با توجه به نیازهای فنی و منطبق با شرایط محیطی و خواسته کارفرما انجام می دهد. کلیه پروژه های اجرای ارجاع شده به شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز توسط شرکت فرآیند زمین پرداز (سهامی خاص) مجری پروژه های آشکارسازی زیرسطحی انجام میگیرد