آموزش
Training

آموزش

آموزش‌های رایگان محصولات

Products Free Training

کلیه محصولات ارائه شده از جانب شرکت فرآیند ارقام پرداز، محصولات تولیدی یا وارداتی دارای یک جلسه آموزش رایگان می باشد. جلسات آموزشی محصولات با توجه به نوع و سطح تکنولوژی آن در دو بخش تئوری و عملی و در مدت زمان متناسب با نوع و کاربری دستگاه برگزار می گردد.
کلیه مشتریان محترم می توانند درخواست برگزاری جلسات آموزشی در شهرستان یا سایت عملیاتی پروژه خود را داشته باشند. (لازم به ذکر است برخی تجهیزات تنها دارای دوره آموزشی در واحد آموزش شرکت را داشته و آموزش در محل مشتریان برگزار نمی گردد خواهشمند در لیست مربوطه مظالعه بفرمایید )

آموزش‌های رایگان سالیانه

Free annual training

به منظور افزایش بهره وری تکنسین های تجهیزات ، آموزش به کاربران جدید شرکت ها و استفاده از تجربیات مشتریان در کاربری از محصولات شرکت ، بطور منظم شرکت فرآیند ارقام پرداز هر ساله از زمان تاسیس خود دوره های بازآموزش و آموزش سالیانه تجهیزات خود را برای کلیه اعضاء باشگاه مشتریان خود برگزار می نماید.

دوره های بازآموزی سالیانه جهت کلیه اعضاء باشگاه مشتریان شرکت رایگان می باشد (لازم به ذکر است کلیه دوره های آموزش رایگان سالیانه تنها در واحد آموزش شرکت در تهران برگزار می گردد )

آموزش‌های تخصصی و مهارتی

Specialized and skill training

با هدف تربیت متخصص در حوزه ی آشکارسازی زیرسطحی، در صورت تمایل به دریافت آموزش‌های پایه یا سطح حرفه ای در رشته های مختلف مطابق با جدول دوره های آموزشی تخصصی شرکت ، کلیه داوطلبان می توانند بصورت فردی یا گروهی در این دوره ها شرکت نمایند.

دوره های تخصصی و مهارتی شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز همراه با گواهینامه رسمی شرکت به انضمام ترجمه رسمی گواهینامه می باشد.

اطلاعات کلیه افراد شرکت کننده در دوره های تخصصی و مهارتی در صورت گذراندن موفق آزمون های دوره و رضایت بعنوان دارندگان گواهینامه دوره در وب سایت IPTH ثبت میشوند.

لازم به ذکر است کلیه دوره های تخصصی مهارتی در واحد آموزش شرکت با عنوان IPTH Industry Professional Training Hub مرکز آموزش‌های حرفه ای صنعت برگزار می گردد.

هیچ یک از دوره های تخصصی و مهارتی رایگان نمی باشند.

سئوالات متداول

Frequently Asked Questions (FAQ)

به منظور رفاه حال مخاطبین محترم و سرعت بخشیدن به رفع سئوالات و ابهامات فنی، تلاش شده است لیست کاملی از سئوالات متداول مطرح شده در حوزه های مختلف همراه با پاسخ کامل تهیه و ارائه گردد.

می توانید با انتخاب حوزه موضوع سئوالات خود از خدمات این بخش بهره مند شوید.

به منظور مشارکت در ارتقاء خدمات این شرکت می توانید سئوالاتی که در لیست موجود نمی باشد را در بخش مربوطه با ما به اشتراک بگذارید.

مطالعه موردی

Case Study

با هدف شناخت بیشتر از تکنولوژی و عملکرد تجهیزات و محصولات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت فرآیند ارقام پرداز در بخش مطالعات موردی یا Case Study تجربیات عملی محصولات ارائه میشوند.

عملکرد تجهیزات در موارد خاص و در حین اجرای کار و شرایط محیطی و شرایط متفاوت شبکه تاسیسات می تواند بسیاری از سئوالات پیش آمده در ذهن مخاطب را پاسخ داده و یا سئوالات جدیدی را ایجاد کند که خود موجب رشد و پیشرفت می گردد.

لیست کاملی از ” مطالعات موردی ” تجهیزات و کاربری های مختلف را در این بخش مشاهده بفرمایید.

مقالات

Articles

واحد تحقیقات و توسعه نوآوری شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز بطور پیوسته نتایج مطالعات و تحقیقات خود در حوزه های فعالیت شرکت را جهت استفاده ی کارشناسان ، دانشجویان و علاقمندان این حوزه بصورت مقاله منتشر می کند.

با هدف سهیم شدن در نشر علم و توسعه دانش هر گونه نسخه برداری و استفاده از مطالب مقالات این شرکت با ذکر نام شرکت بلامانع است.