معرفی شرکت
Company Introduction

معرفی شرکت
شرکت فرآیند ارقام پرداز

شرکت فرآیند ارقام پرداز (با مسئولیت محدود) در سال 1380 با زمینه فعالیت طراحی، تولید و تامین تجهیزات الکترونیکی، مخابراتی و ابزار دقیق در تهران به ثبت رسید. این شرکت بطور تخصصی بر روی تکنولوژی الکترومغناطیس، آکوستیک و الکترونیک دیجیتال تمرکز داشته و با سرمایه گذاری و توسعه بخش های تحقیقات و توسعه فن آوری و تولید خود زمینه رشد شرکت در طراحی و تولید تجهیزات با تکنولوژی بالا را فراهم نموده است.

شرکت فرآیند ارقام پرداز در سال 1393 بعنوان شرکت تولید کننده تجهیزات High-Tech موفق به دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صمت  (صنعت معدن تجارت) گردید.  با توجه به استراتژی شرکت در زمینه دستیابی به دانش طراحی و تولید و سرمایه گذاری بر روی آموزش و جذب نیروهای تحصیل کرده و نخبه در سال 1394 این شرکت بعنوان شرکت دانش بنیان تولیدی انتخاب گردید.

شرکت فرآیند ارقام پرداز با تلاش و همت مدیران و پرسنل خود موفق به اجرای اولین برنامه چهارساله توسعه بنیادی خود از سال1394  گردید و با دستیابی به اهداف برنامه موفق به افزایش کمی و کیفی محصولات تولیدی و برای نخستین بار موفق به دریافت گواهینامه استاندارد های جهانی FCC, CE, ICES برای سه مدل از دستگاه های نشت یاب آکوستیک تولیدی خود از کشور کانادا گردید.

صادرات محصولات تولیدی بعنوان رکن اساسی اولین برنامه توسعه ای شرکت محقق گردید و با رشد 300 درصدی صادرات ، شرکت تجربه بازارهای جهانی را کسب نمود.

مطابق با برنامه چهار سال دوم توسعه، شرکت دانش بنیان تولیدی فرآیند ارقام پرداز دو هدف اصلی را دنبال می نماید: دستیابی به تکنولوژی های نو در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی برای نخستین بار در کشور و همچنین تثبیت صادرات محصولات تولیدی High-Tech.

حوزه های اصلی فعالیت شرکت صنایع نفت، گاز، پالایش ، پتروشیمی ، آب ، مخابرات و برق می باشند و در شاخه های آشکارسازی زیرسطحی ، تجهیزات اندازه گیری با تکنولوژی بالا ، خردگی و تست پوشش فعالیت اصلی شرکت را تشکلیل می دهد.

فرآیند ارقام پرداز بعنوان پیشرو و رهبر صنعت آشکارسازی زیرسطحی ایران با شعار “یک دنیا تفاوت ، بی نهایت نوآوری” در پی دستیابی به رضایت حداکثری مشتریان خود می باشد.

ساختار واحد های عملیاتی شرکت فرآیند ارقام پرداز (دانش بنیان تولیدی)  

شرکت فرآیند ارقام پرداز