مشارکت های اجتماعی

EN

مشاوره و طراحی محصولات سفارشی

مشاوره و طراحی محصولات سفارشی

با هدف توسعه همکاری های بین سازمانی و تعامل با مشتریان، شرکت فرآیند ارقام پرداز از سال 1400 اقدام به برگزاری جلسات مشاوره و بررسی فنی درخواست های مشتریان دولتی و شرکت ها و سازمان های غیردولتی در جهت طراحی سفارشی محصولات خاص با کاربری اختصاصی یک صنعت خاص نموده است و در این راستا آن دسته از تفاهم نامه ها که منجر به طراحی و تولید محصول نهایی شده اند در این بخش پس از اتمام و توافق طرفین معرفی می گردد.
اعلام عناوین و جزئیات پروژه های در دست اجرا با توجه به متن تفاهم نامه ها محرمانه می باشد. به زودی در این بخش حاصل خلاقیت و همکاری در طراحی سفارشی این شرکت معرفی می گردد.

 

حوزه های با اولویت بالا در این بخش به شرح زیر می باشد:

اولویت های حوزه ی پروژه های تحقیقاتی ، طراحی و تولیدی محصولات سفارشی شرکت فرآیند ارقام پرداز

-تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق کاربردی در حوزه های نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی

-سیستم ها و تجهیزات وابسته در حوزه اندازه گیری ، کنترل و مونیتورینگ تاسیسات نفت ، گاز و پالایش و پتروشیمی

-تجهیزات کاهش هدررفت آب در صنایع آب

-تجهیزات تخصصی آشکارسازی ، مونیتورینگ و کاهش خردگی و بازرسی خطوط انتقال و توزیع نفت ، میعانات نفتی و گاز

لازم به ذکر است شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز در قالب های مختلفی از همکاری (اجرا، سرمایه گذاری مشترک، مشارکت … ) آمادگی بررسی درخواست های اشخاص حقیقی و حقوقی جهت تحقیقات ، طراحی و تولید محصولات با تکنولوژی بالا را دارد.

به منظور هماهنگی جلسه و بررسی اولیه درخواست آن شرکت / شخص محترم در خصوص عقد قرارداد مشاوره و طراحی محصولات سفارشی لطفا فرم مربوطه را پر نمایید و همچنین به منظور حفظ حقوق طرفین الزامیست پیش از ارائه هرگونه توضیحی شفاهی یا کتبی فرم توافق نامه عدم افشاء اطلاعات فی مابین منعقد گردد. فرم توافق نامه این شرکت در این لینک در دسترس می باشد.

مشاوره و طراحی محصولات سفارشی

مرحله 1 از 2

مشخصات فردی