پرسش و پاسخ

سلام عدد یکان کنتور هر از گاهی با وجود بسته بودن شیر آلات حرکت میکند لوله کش گفته ترکیدگی نیست آیا کنتور خراب است یا نشتی است؟

با سلام
پیرو سوال مذکور، در ساختمان شما مصرف آب وجود دارد, ولی اگر از بسته بودن شیرها اطمینان حاصل دارید حتما نشتی وجود دارد.

با سلام آیا pcm می تواند غیر از اسکن پوشش عیوب خوردگی و اشعاب غیر مجاز لوله زیرزمینی را با دقت مشخص کند؟

سلام
دستگاه PCM X بطور همزمان نقشه یا طرح جریانی خط لوله را تهیه می کند و کوچکترین تغییرات در سطح جریان دهی بین خط لوله و خاک که نشانه تضعیف یا عیوب عایق است را مشخص می کند. این دستگاه بطور همزمان یک لوله یاب یا مسیریاب خط لوله نیز می باشد لذا اگر بر روی لوله انشعابی باشد بله می تواند آشکارسازی کند ولیکن کاربر باید نحوه اسکن جهت کشف انشعاب را بداند.

سلام و وقت بخیرمیخواستم در مورد برگزاری کلاس های آموزشی اطلاعات کسب کنم و بدونم امکان شرکت افرادی که استخدام دولتی نیستند هم وجود داره؟ کلاس ها در چه زمانی برگزار میشه؟

شرکت در دوره های آموزش تجهیزات شرکت منوط به خرید و پس از خرید محصولات برگزار می گردد ولیکن دوره های تخصصی آشکارسازی و ابزار دقیق برای عموم آزاد می باشد.
در صورت تمایل دوره ی مورد نظر را اعلام بفرمایید تا با توجه به حد نصاب های هر دوره زمان برگزاری جلسات تئوری و عملی به شما اطلاع رسانی شود
دوره های آموزشی تخصصی همراه با ارائه گواهینامه رسمی دوره از طرف شرکت می باشد.

حداکثر و حداقل عمق آشکار سازی در اجسام غیر فلزی چ مقدار است ؟

جنس خاک یکی از مهمترین عوامل تعیین عمق نفوذ است هر چه میزان دی الکتریک یا رسانایی خاک بالاتر باشد و یا دارای مواد جاذب امواج مغناطیسی باشد عمق نفوذ کمتر خواهد بود.
جنس هدف ، شکل هدف ، سیال داخل هدف و … موارد تعیین کننده می باشند در صورت نیاز هدف مورد جستجو و شرایط خاک و منطقه را اطلاع رسانی بفرمایید تا متخصصین شرکت راهنمایی کامل تری ارائه نمایند.

با سلام خدمت کارشناس عزیز قصد اتلاف در سخن ندارم و تقاضایم این است که حداقل قیمت دستگاه لوله یاب چند است ؟وایا کارکر با دستگاه برای کارگران نه چندان باسواد فروشگاه تاسیساتی ما امکان دارد .با سپاس حسام زاده

برای کارهای با حجم کم نیازی به خرید دستگاه ندارید و شرکت های مرتبط ارائه خدمات می کنند.
شرکت فرآیند زمین پرداز
021-88892743
مجری پروژه های آشکارسازی زیر سطحی