واحد تحقیقات و توسعه فن آوری

شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز سالانه بیش از 50 درصد سود خالص خود را به تحقیقات و طراحی محصولات جدید اختصاص می دهد. واحد تحقیقات و توسعه فن آوری این شرکت در بخش سخت افزار و نرم افزار فعال بوده و از متخصصین جوان و با انگیزه بهره می برد.
مطابق با سیاست ها و معیارهای شرکت اولویت های پروژه های این واحد محصولاتی هستنر که نمونه ی تولیدی در کشور نداشته باشند و یا نمونه های با کیفیت پایین در داخل کشور تولید شوند. با توجه به هدف دستیابی به کلیه استانداردهای جهانی و ارائه محصولات به بازارهای جهانی این واحد مسئولیت ارائه طراحی در سطح بسیار بالا و انجام کلیه تست ها و آزمون های تخصصی صنعت می باشد.

طراحی صنعتی و مدرن بدنه محصولات و مطابق با استانداردهای روز طراحی جهان ، طراحی الکترونیک محصول ، خلاقیت ، نوآوری ، هوشمندسازی و افزایش بهره وری و کاهش میزان تاثیر عملکرد نیروی انسانی و خطای عملکرد و آسانی استفاده با بهره گیری از تکنولوژی های روز جهان از سیاست های این شرکت می باشد. بخش نرم افزار با توسعه پلت فرم های توسعه و تطبیق سخت افزار ها و محصولات با کامپیوتر و گوشی های هوشمند فرصت ارتباط گیری و بهره وری بالاتری را در اختیار کاربران محصولات این شرکت قرار می دهد.

این شرکت مفتخر است در سخت ترین شرایط از تحقیق و توسعه دور نگشته و همواره با اتکا به توان و دانش پرسنل خود پیوسته در مسیر ترقی و شکوفایی گام نهاده است.
جزئیات و ظرافت های طراحی یک محصول ایجاد کننده تمایزها در صنعت و در بین کاربران می شود این شرکت در تلاش برای تبدیل شدن به بزرگترین شرکت طراحی و تولید محصولات آشکارسازی و ابزار دقیق در غرب آسیا و خاورمیانه در میانه برنامه ی 10 ساله خود می باشد.

" یک دنیا تفاوت ، بی نهایت نوآوری "
شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز
تولید کننده و تامین کننده آشکارسازهای زیرسطحی و ابزار دقیق تاسیسات