مشاوره تخصصی

شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز تولید کننده وتامین کننده آشکارسازهای زیرسطحی و ابزار دقیق تاسیسات با بیش از 18 سال سابقه فعالیت بر پایه خط مشی و ارزش های محوری خود با پایبندی بر اصول و معیارهای علمی ، فنی و اخلاقی پیوسته در تلاش به سمت تعالی سازمانی می باشد.
مشتریان شرکت در بخش خرید محصولات و یا دریافت کنندگان خدمات بعنوان پایه های توسعه و محور رشد شرکت شناخته میشوند. شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز با بهره گیری از دو دهه تجربه ، کارشناسان متخصص و مجرب ، مهندسین متخصصی در سطح علمی بسیار بالا و دسترسی به آموزش ها و علوم با تکنولوژی بالا همواره مسائل و مشکلات مشتریان خود را بررسی و پس از تحلیل اطلاعات بهترین راهکارهای موجود را ارائه می نماید.
خدمات مشاوره تخصصی این شرکت منحصر به مشتریان بالقوه و بالفعل آن نبوده و این شرکت بر اساس وظیفه ی و رسالت خود مناسب ترین راه کارها را ارئه می نماید.
بازدید میدانی ، مستندسازی ، تحلیل داده ها و بررسی نیاز مشتری در کوتاه مدت و بلند مدت و ارائه یک راه کار جامع از ابتدای ترین بخش های یک پروژه یا نیازمندی تا اجرا و اتمام پروژه و پشتیبانی آن تخصص این شرکت می باشد.
شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز تنها در حیطه ی تخصصی خود و در حوزه ی تخصصی آشکارسازی زیرسطحی ، تاسیسات مدفون ، کاهش هدررفت آب در خطوط انتقال ، توزیع و مصرف ، تهیه نقشه ازبیلت ، کشف انشعابات غیرمجاز ، نشت یابی سیالات و فرآورده های نفتی و آشکارسازی دریچه ها ، شیرخط ها و مفصل های نامرئی ، مین یابی ، اسکن سازه های بتنی ، نشانه گزاری نقاط حساس شبکه ، شهر هوشمند ، اسکن راداری زیر سطح زمین ، مسیر یابی کابل و عیب یابی پوشش لوله ها و کابل ها ارائه خدمات مشاوره می نماید.
با سالها تجربه و دانش حاصل از تلاش مستمر بعنوان یک مشاور امین و متخصص در حوزه آشکارسازی زیرسطحی و ابزار دقیق تاسیسات در تمام مراحل آماده ارائه بهترین خدمات هستیم.

" یک دنیا تفاوت ، بی نهایت نوآوری "

شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز
تولید کننده و تامین کننده آشکارسازهای زیرسطحی و ابزار دقیق تاسیسات