رهبر و پیشرو صنعت آشکارسازی زیرسطحی ایران

شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز با بیش از 18 سال سابقه درخشان و همکاری تنگانتگ با تولیدکنندگان و مراکز تحقیقاتی برتر جهان با سالها سرمایه گذاری بر نیروی انسانی و تحقیقات و توسعه فن آوری به یکی از شرکت های صنعتی و نوآور در کشور بدل شده است. ابن شرکت با هدف توسعه صنعت آشکارسازی با ورود به حوزه های دانش با تکنولوژی بالا در حال حاضر با سبد متنوع از محصولات تولیدی High Tech و صادرات بسیاری از محصولات بعنوان پیشرو در صنعت آشکارسازی زیرسطحی کشور شناخته میشود.

توسعه فن آوری های سخت افزاری ، شبیه سازی ، تحلیل داده ها ، نرم افزارها و حرکت به سمت محصولات تلفیقی و بهره مند از تکنولوژی های هوش مصنوعی این شرکت را به عنوان پیشرو و رهبر صنعت آشکارسازی در ایران معرفی نموده است.

ایمان به توانمندی و دانش ، نیروهای متخصص ، مجرب و همدل ، برنامه ریزی دقیق و مدیران با تجربه ، اعتبار علمی و تجاری شرکت در بازار داخلی و شرکت های خارجی ، پایه های ارتقاء و حرکت رو به پیشرفت این شرکت بوده است.

با افتخار برگزیده طلایی مسابقات برترین  طراحی صنغتی کشور

صادر شده به کشورهای کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، سنگاپور، امارات متحده عربی ، ترکیه و ژاپن

صادر شده به صادر شده به کشورهای کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، سنگاپور ، امارات متحده عربی و ژاپن

صادر شده به کشور ژاپن و با افتخار در مرحله عرضه جهانی در 32 کشور

هدف شرکت تبادل تجربیات و دانش با مشتریان و کاربران محصولات ، خلق دانش و راه کارهای نوآورانه جهت ارائه برترین محصولات در حوزه ی تخصصی آشکارسازی زیرسطحی و ایجاد پلت فرمی متفاوت و پویا در صنعت آشکارسازی می باشد.

" یک دنیا تفاوت ، بی نهایت نوآوری "