تولید و تامین تجهیزات حرفه ای

شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز با بیش از دو دهه فعالیت تخصصی در صنعت آشکارسازی و ابزار دقیق تاسیسات رنج وسیعی از محصولات این صنعت را در کشور تولید و ارائه می نماید. واحد تولید و پشتیبانی فنی این شرکت با ارائه محصولات تولیدی شرکت با کیفیت بالا جهت ارائه در داخل و صادرات محصولات هدف ارتقاء رضایت مندی بیشتر مشتریان را دنبال می کند.

سه سال گارانتی تعویض و 10 سال پشتیبانی فنی کلیه محصولات تولیدی شرکت گواه سطح کیفی و استانداردهای محصولات این شرکت می باشد.

برندها و محصولات تولیدی شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز:

شرکت فرآیند ارقام پرداز بعنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت زیر محصولات تخصصی صنعت آشکارسازی زیرسطحی و ابزار دقیق تاسیسات را نیز در ایران عرضه می نماید که کلیه سرویس های دوره ای ، کالیبراسیون و خدمات فنی آنها در واحد تولید و پشتیبانی فنی شرکت ارائه می گردد.

این شرکت با بهره گیری از دانش روز جهان و تجربه ی استفاده از انواع سیستم ها، به روزترین و حرفه ای ترین تجهیزات لوله له یاب کابل یاب خطوط فلزی و غیرفلزی ، اسکنرهای راداری GPR ، تجهیزات NDT، نشت یاب های شبکه آب و سیستم های مونیتورینگ ، مارکرو مارکریاب ها (نشانه های الکترونیکی) شبکه تاسیسات ، فلزیاب های تاسیساتی ، سیستم های اندازه گیری و عیب یاب های پوشش و عایق لوله ها را ارائه می نماید.

رسالت واحد تولید و پشتیبانی فنی شرکت دانش بنیان فرایند ارقام پرداز تولید و ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت و کسب بالاترین سطح رضایت مندی مشتریان و دستیابی به اعتبار در بازارهای جهانی می باشد.

" یک دنیا تفاوت ، بی نهایت نوآوری "