نشت یابدستگاه نشت یاب آب

Perija Plus دستگاه نشت یاب آب

PERIJA PLUS دستگاه نشت یاب هوشمند آکوستیک آب، با حساسیت بالا، فیلترینگ منحصربفرد صداهای ناخواسته، قابلیت مقایسه صدای نقاط مختلف و نمایش دقیق تغییرات صدای محل تست، نشت یابی دقیق و حرفه ای در محیط های عملیاتی می باشد.

LC-2500 نشت یاب آب

نشت یاب نویز کرولیتور پیشرفته با سیستم پردازش دیجیتال DSP، سریع، پرقدرت و با دوام در اجرای پروژه های نشت یابی محیطی در شرایط مختلف نشت یابی دقیق لوله های آب با جنس های متفاوت، سبک ترین نشت یاب نویزکرولیتور تمام دیجیتال عملیاتی در دنیا با قابلیت اتصال به کامپیوتر و ذخیره سازی اطلاعات، نشت یاب حرفه ای LC-2500 انتخابی دقیق و سریع برای نشت یابی محیطی و نقطه ای هر نوع جنس لوله آب می باشد.

PERIJA 4.0 نشت یاب آب خانگی

دستگاه نشت یاب آکوستیک  PERIJA با بهره گیری از سنسورهای پیزوالکتریک ساخت شرکت فوجی تکام ژاپن به منظور نشت یابی خطوط فلزی و غیرفلزی آب طراحی و تولید شده است.
این دستگاه با توجه به قابلیت ها و امکانات الکترونیکی و نرم افزاری و دقت عمل بسیار بالا، بهترین نشت یاب خانگی آب جهت نشت یابی منازل، واحدهای تجاری و کارگاهی می باشد و همچنین دارای قابلیت تست انشعاب می باشد.

DNR-18 نشت یاب آب صنعتی

دستگاه DNR-18 مجهزترین نشت یاب آکوستیک آب جهان با امکان تحلیل صدای دریافتی و تحلیل فرکانسی با تکنولوژی Noise Reduction انواع صداهای مزاحم محیط و ترافیکی را حذف می نماید.

LD-7 نشت یاب آب

کم هزینه ترین و سریع ترین روش نشت یابی را می توان با این دستگاه تجربه نمود. سبک، کم حجم و با کاربری ساده مناسب جهت نشت یابی در محیط های بسته و فضای آزاد، بهترین گزینه برای نشت یابی در داخل ساختمان و صنوف خدماتی می باشد.

مقالات نشت یاب آب

نشت یابی شبکه آب با گاز هلیوم

در بسیاری از موارد آشکارسازی نشت شبکه های آب مشکلاتی محیطی و فیزیکی مانع از آشکارسازی صحیح می گردد. حدودیت های نشت یابی با تکنیک های آکوستیک و رادیویی در خطوط لوله آب موجب گردید تا تکنیک های دیگری همچون نشت یابی شبکه آب با استفاده از گازهای خنثی و گازهای سبک همچون هیدروژن و هلیوم  مرسوم شوند.روش نشت یابی شبکه آب با استفاده از گازهای خنثی و سبک (هلیوم) در نشت یابی خطوط شبکه آب با فشار پایین ، نشت یابی خطوط انتقال ، نشت یابی شبکه اصلی ، نشت یابی خطوط با قطر بالا، نشت یابی شبکه های Cooling Water, Fire Fighting  و ... مورد استفاده دارد مستقل از جنس لوله .

تکنیک هوشمند انتخاب بهترین فیلترهای صوتی در نشت یاب های آکوستیک

دستگاه های نشت یاب آکوستیک آب عموما در باند فرکانسی 100 تا 1200 هرتز و یا 100  تا 2500  هرتز سیگنال های دریافتی از سنسورهای ژئوفون یا Pick-Up Sensor خود را فیلتر و تقویت می نمایند. از آنجا که این باند فرکانسی در محدوده ی شنوایی انسان واقع شده است سیگنال های تقویت شده مستقیما به بخش خروجی صدا بر روی هدفن قرار می گیرند و کاربر می تواند صدای حاصل از نشت آب را که در زیر زمین رخ داده است بشنود.

نشت یاب های آکوستیک آب (نشت یاب ژئوفن)

از آنجا که لوله های تحت فشار آب، مدفون در خاک در زمان نشت موجب ایجاد لرزش در بدنه ی لوله می شوند و همچنین مولکول های آب با خروج از لوله و برخورد با خاک ایجاد سیگنال های صوتی می کنند ، از روش دریافت سیگنال صوتی از زیر خاک و تقویت آن می توان وجود یا عدم وجود نشت آب را شناسایی نمود. دستگاه هایی که بر اساس دریافت سیگنال های صوتی نشت آب حاصل از ویبریشن خاک و با استفاده از سنسورهای پیزوالکتریک نشت یابی عمل می کنند

دوره های تخصصی آموزش نشت یاب آب

با توجه به توان علمی و دانش حرفه ای متخصصین این شرکت، شرکت فرآیند ارقام پرداز بعنوان ارائه دهنده ی دوره های تخصصی آموزش نشت یابی جهت پرسنل دولت انتخاب شده و در حال حاضردوره های متعددی در حوزه ی مربوط ...